top of page
joga

Individuálna
lekcia jogy

Doprajte vášmu telu a mysli to, čo práve potrebuje formou jogy.

Individuálna lekcia jogy

Každá z nás potrebuje čas pre seba. Preto sa rada venujem individuálnym lekciám klasickej jogy, joge proti bolestiam chrbta a hormonálnej joge. Na každej lekcii jogy pomáham klientkám vypnúť rozlietanú myseľ a vrátiť sa opäť k sebe, do svojho vnútra. Lekcie jogy prispôsobím podľa náročnosti klientky. Na začiatku väčšinou začíname s prípravnými cvičeniami a pokračujeme s intenzívnejšou kreatívnou jogou. Na záver cvičenia mám pre vás pripravenú harmonizačnú relaxáciu spojenú s dychovými cvičeniami. Dychové cvičenia sú silné techniky jogy, ktoré pomáhajú vrátiť telu stratenú energiu a životný elán, uvoľňujú zablokované kanály a rozpohybujú Pránu, teda energiu v tele.

individualna lekcia jogy

Miesto, cena a trvanie lekcie

Lekcia trvá cca 90 minút. Cena je 30 eur. Alebo 15 eur pre 2 osoby.  Individuálna lekcia prebieha osobne na Letnej 49, Spišská Nová Ves alebo u vás doma v okolí v Spišskej Novej Vsi. 

AKTUÁLNE HODINY JOGY Z DÔVODU ČAKANIA BÁBÄTKA NEPOSKYTUJEM. AKO NÁHRADU VÁM URČITE ODPORÚČAM MÔJ ONLINE KURZ AJURVÉDA PRE MODERNÉHO ČLOVEKA, KDE SA NAUČÍTE AKO PREPÁJAŤ JOGU A AJURVÉDU DO JEDNÉHO CELKU :) 

bottom of page