top of page
capati

Individuálny kurz varenia podľa ajurvédy

Z praxe viem, že najväčší dopyt je práve po ajurvédskom varení a že každý, kto ochutná dokonalé ajurvédske jedlo sa túži naučiť takto variť tiež. Ja sama som si myslela, že viem variť, až kým som nespoznala ajurvédu. Musela som sa od začiatku učiť všetky princípy, spôsoby kombinovania, tajomstvá rôznych chutí a mnoho ďalšieho. Keď sa na to pozerám spätne, namiesto tápania v stovkách kníh a online stránok by som oveľa radšej našla pomocnú ruku. Niekoho, kto by mi hravo vysvetlil v čom spočíva ajurvédske varenie a ako dosiahnuť tú súhru všetkých chutí, vôní a farieb ajurvédy, ktorá je taká dokonalá. 

ajurveda
varenie ajurveda

Naučte sa variť podľa ajurvédy

Chcete sa naučiť variť podľa princípov ajurvédy a zároveň dopriať svojmu telu správnu výživu? Ponúkam víkendové individuálne kurzy varenia pre 2-5 osôb, kde zistíme vašu individuálnu dóšu a naučím vás základy ajurvédskej liečby stravou. Z kurzu odídete s viac ako 30. ajurvédskymi receptami, ktoré si zamiluje celá vaša rodina. 

Ako prebieha individuálny kurz?

Individuálny kurz varenia prebieha počas víkendu v Spišskej Novej Vsi. V sobotu od 8:00 do 18:00 a v nedeľu od 8:00 do 14:00. Kurz obsahuje cca 10% teórie a 90% praxe. Nie je to len obyčajný kurz varenia. Z kurzu dostanete aj info o vašej individuálnej dóši, skriptá o základoch ajurvédy a viac ako 30 ajurvédskych receptov (zákuskov, polievok, hlavných jedál), ktoré si budete po kurze vedieť doma ľahko pripraviť a ohúriť tak celú rodinku.

ajurvéda

Cena a objednanie kurzu

ajurveda jedlo

Cena individuálneho kurzu je 200 eur/osoba. Ak prídete dvaja, tak cena je 190 eur/osoba. V cene sú zahrnuté všetky pomôcky a ajurvédska diagnostika v hodnote 50 eur. Kurz možete darovať aj ako darček a prísť na ňho spolu s rodinou. Ak máte záujem aj o darčekovú pokukážku, stačí to uviesť do správy. Aktuálne z dôvodu čakania bábätka individuálne kurzy varenia neplánujem. Ako náhradu vám určite odporúčam môj online kurz Ajurvéda pre moderného človeka.

TIP: Nie je tento kurz pre vás? Možno vás zaujme online kurz: Ajurvéda pre moderného človeka>>

bottom of page